Новинка

❤️Містка жіноча косметичка з плетеним дизайном, на блискавці, з ручкою, Світло-рожевий
672 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118838
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Містка Жіноча косметичка плетена
💕Ця містка косметичка стане ідеальним вибором для впорядкованого зберігання ваших косметичних засобів.
💄 Завдяки надійній блискавці ваші речі завжди будуть у безпеці навіть під час подорожей.
🛍️ Незвичайні колірні рішення надають виробу свіжості та унікального стилю, підкреслюючи вашу індивідуальність.
🎨 Просторе внутрішнє відділення дозволяє легко розмістити олівці, пензлики, баночки та тюбики, забезпечуючи порядок і доступність.
🖌️ Завдяки компактному розміру косметичка легко поміститься в сумку, стаючи вашою незамінною помічницею щодня.
🌟 Це не просто аксесуар, а стильний елемент, який підкреслить ваш смак та практичність!

Переваги:
- Оригінальний дизайн
- Оптимальний розмір
- Практичність
- Закривається на блискавку.
Розмір косметички: 25 х 12 х 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-розовый |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴


