НовинкаПодарок

💙Міський універсальний рюкзак "Justpack" для підлітків та дорослих, відділення для ноутбуку, бокові кишені
860 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118741
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Міський універсальний рюкзак "Justpack" для підлітків та дорослих, відділення для ноутбуку, бокові кишені»
Міський універсальний рюкзак "Justpack"
Міський рюкзак "Justpack" – це високоякісний та надійний рюкзак з великими та місткими кишенями. Стильний та якісний міський рюкзак з масою різних відділень та пристроїв.
Ця модель вважається універсальною та відмінно підійде як для піших прогулянок містом, для подорожей та занять спортом.
Дана модель ідеально підходить як для туризму активного відпочинку так і для міських умов і дуже гарний вибір для школярів.
Особливості:
- Вологостійкий, легкий, вміщує А4
- Розміри: 31 см х 49 см х 18 см
- Колір:Класичний. сірий, синій, бордо.
- Підходить для ноутбуків діагоналлю до 17 дюймів.
- Посилена ручка для перенесення
- Якісна фурнітура та міцні шви
- Регульовані лямки
- Місткий: має два основні відділення, два невеликі передні, внутрішню кишеню для ноутбука і бічні кишені для води.
- Тверда ортопедична спинка.
- Має зручний ремінь, який дозволяє носити її на валізі під час тривалих поїздок та подорожей.
- Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.










Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Карман для ноутбука, Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Совместим с форматом А4, Водонепроницаемая ткань |
| Цвет | Синий |
| Глубина | 18 см |
| Высота | 49 см |
| Ширина | 31 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴











