
✨Набір для фокусів для дітей Danko Toys, 75шт в тубі
1 019 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118529
Получите эту позицию бесплатно при покупке «✨Набір для фокусів для дітей Danko Toys, 75шт в тубі»
Набір для фокусів для дітей Danko Toys, 75шт в тубі
У цьому наборі зібрані 75 кращих фокусів світу. Прості фокуси підійдуть для дітей молодшого віку, більш складні - для дітей старшого віку. Всі секрети майстерності детально викладені в ілюстрованій інструкції, а також на DVD з навчальними відео уроками.
Весь реквізит, необхідний для проведення фокусів, теж є в наборі. Щоб влаштувати справжнє шоу і вразити друзів і близьких оригінальними фокусами, потрібно спритність рук, акторська майстерність і інші навички. Все не так просто, як може здатися на перший погляд: уважно прочитав, повторив і готово. Але ж ні! Іноді на те, щоб зрозуміти і ідеально повторити один фокус йдуть години і навіть дні.
Упаковка: картонний тубус
Розмір упаковки: 40-15-15 см

Комплектація набору:
- кільце на ланцюжку - 1 шт .;
- хустку - 1 шт;
- чудо - мотузка - 1 шт .;
- пластикові ковпачки - 3 шт .;
- колода карт - 1 шт .;
- цвях, проколює палецволшебний кубик -1 шт .;
- чарівна монетка - 1 шт .;
- зникаючий стакан - 1 шт .;
- машинка, перетворює папір в гроші - 1 шт;
- покрокова інструкція;
- DVD з навчальними відеоуроками.
- (І багато інших атрибутів фокусника)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Фокусник, маг |
| Цвет | Черный |
| Упаковка | Тубус |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Высота | 400 мм |
| Основные | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Минимальное количество участников | 2 чел. |
| Предназначение | Для компании, Для детей, Для двоих, В дорогу |
- Цена: 1 019 ₴





