
💙Дитяча лабораторія Danko Toys "Парафінові свічки" Набір для творчості "Magic Candle Crystal" 7320DT
542 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118527
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитяча лабораторія Danko Toys "Парафінові свічки" Набір для творчості "Magic Candle Crystal" 7320DT»
Набір для творчості Danko Toys "Парафінові свічки" "Magic Candle Crystal" 7320DT

Створення свічок - захоплююче ремесло, пов'язане з глибокою старовиною. Даний набір для творчості 7320DT MAGIC CANDLE CRYSTAL відкривається нова віха в його історії. Матеріал не потрібно нагрівати або фарбувати - сформований у вигляді кульок, він готовий до використання. Вхідні в набір скляні скляночки потрібно заповнювати кольоровим парафіном, створюючи оригінальні чергування, або просто перемішати - тут діє тільки закон фантазії вашого маленького дизайнера.
Підходить для дітей від 6 років.
Набір для виготовлення 3х свічок
Виробник Danko Toys Украина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика набора | Физика |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 225 мм |
- Цена: 542 ₴


