Новинка

💚Конструктор Робот-трансформер «Peace Defender» ECXP2001-1LS на шурупах, 2в1 (робот, транспорт), звук, світло Білий
1 175 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Робот-трансформер 5 в 1 дитячий включає наступні функції:
- Складається з 90 частин (конструктор).
- Світлові та звукові ефекти.
- Можна зібрати 5 машин (танк, дві ракетниці, вантажівку та радар) та робота.
Гра з роботом трансформером розвиває логічне мислення, дрібну моторику та доставляє безліч позитивних емоцій!
Збери свою власну команду інопланетних автоботів і врятуй світ від підступних планів накопичувачів!

Характеристики:
- Вага: 1,61 кг
- Габарити: 24,2×18,3×30 cm
- Колір: Зелений, Хакі
- Для дівчаток, Для хлопчиків
- Кількість елементів: 90
- Тип іграшки для дітей: Конструктори, Роботи
Розмір коробки:
- Довжина: 40 см
- Ширина: 33 см
- Висота: 20 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 183 мм |
| Длина | 242 мм |
| Высота | 300 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Количество деталей | 90 шт |
| Тематика | Роботы |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴










