НовинкаПодарок

❤️Компактна стильна скринька органайзер для прикрас із екошкіри Ромбик
1 225 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118450
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Компактна стильна скринька органайзер для прикрас із екошкіри Ромбик»

Скринька для прикрас із екошкіри
Компактна скринька-органайзер із якісного шкірозамінника в стильному дизайні з ромбиками стане ідеальним місцем для зберігання прикрас та дрібничок. Містить численні відділи для зручного розміщення сережок, кілець, браслетів та інших аксесуарів.
Переваги:
- Компактність – легко поміститься на туалетному столику або в сумці під час подорожі.
- Елегантний дизайн – стильний ромбовий візерунок додає вишуканості.
- Якісний шкірозамінник – стійкий до подряпин та простий у догляді.
- Множинні відділи – дозволяють зберігати всі аксесуари окремо, щоб уникнути пошкоджень.
- Універсальність – підійде для будь-яких прикрас та аксесуарів, зберігаючи їх у порядку та на видному місці.

Розмір: 26-17-6 см
Доступні кольори: Рожевий, Білий, Коричневий, Бронзовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Экокожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Бронзовый |
Информация для заказа
- Цена: 1 225 ₴




