НовинкаПодарок

❤️Компактна стильна скринька органайзер для прикрас із екошкіри
1 536 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118445
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Компактна стильна скринька органайзер для прикрас із екошкіри»

Скринька для прикрас із екошкіри
Скринька-органайзер із шкірозамінника стане надійним місцем для зберігання біжутерії та прикрас завдяки багатоярусній конструкції та численним відділенням. Зручний та стильний дизайн ідеально підходить для організації всіх дрібничок.
Переваги:
- Місткість: багатоярусна конструкція та численні відділення забезпечують легкий доступ до прикрас.
- Якісний матеріал: шкірозамінник додає довговічності та стильного вигляду.
- Організація простору: кожен відсік створений для зручного зберігання різноманітних аксесуарів.

Розмір: 23.5-17-10 см
Доступні кольори: Зелений, Рожевий, Чорний, Сірий, Темно-рожевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Экокожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 235 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 536 ₴




