
💙Зволожувач повітря Гриб з ефектом дощу Нічник хмара з підсвіткою RGB Аромадіфузор Cloud Rain Humidifier
630 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118298
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Зволожувач повітря Гриб з ефектом дощу Нічник хмара з підсвіткою RGB Аромадіфузор Cloud Rain Humidifier»

Його унікальний дизайн, виконаний у формі гриба/хмарини, надає приємної атмосфери і створює відчуття комфорту. Крім того, цей зволожувач оснащений ефектом дощу, який при включенні створює візуальне враження крапель дощу, що падають, що робить його не тільки функціональним, але і естетично привабливим елементом декору.
Завдяки вбудованому підсвічуванню він також може використовуватися як нічник, створюючи м'яке та розслаблююче світло в темний час доби. Таким чином, зволожувач повітря "Гриб з ефектом дощу" є ідеальним поєднанням функціональності та стилю, який забезпечить здоровий і комфортний мікроклімат у вашому будинку або офісі, а також стане привабливим елементом інтер'єру.
- Подвійна функціональність.
- Ефективне зволоження.
- Ефект дощу.
- Стильний дизайн.
- Простота використання.
- Розмір: 24х15 см.
- Тип керування: Механічне.
- Об'єм резервуару для води: 0.3 л.
- Регулювання інтенсивності випаровування: Так.
- Тип установки: Настільний.
- Тип живлення: від мережі.
- Аромадіфузор для дому.
- USB-кабель.
- Упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Механическое |
| Объем резервуара для воды | 0.3 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Ароматизация | Да |
| Тип питания | USB-порт |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Коричевый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Управление | Кнопки |
- Цена: 630 ₴









