
💚Проектор нічник "Зоряне небо" з музичною колонкою та пультом дистанційного керування
696 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118287
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Проектор нічник "Зоряне небо" з музичною колонкою та пультом дистанційного керування»
Проектор нічник "Зоряне небо" з колонкою та пультом дистанційного керування

Проектор нічник «Зоряне небо» з колонкою та пультом дистанційного керування – це унікальний пристрій, що створює чарівну атмосферу затишку та спокою у вашому будинку. Завдяки проекції зоряного неба ви зможете насолодитися прекрасними світловими ефектами, розслабитись та розважитися від повсякденних справ. Пристрій оснащений вбудованою Bluetooth-колонкою, яка дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою прямо зі смартфона або планшета. Управління нічником здійснюється за допомогою зручного пульта, живлення якого здійснюється від USB, що робить його універсальним та зручним для використання у будь-якому приміщенні.
Інструкція дистанційного керування:
- Встановіть 2 батарейки AAA для використання (ключі більш чутливі і прості у використанні).
- Корпус лампи може бути підключений до кард-рідера для відтворення музики, може регулювати яскравість, може регулювати гучність музики, вгору і вниз музику, пауза, вимкнення/увімкнення Bluetooth, перемикач, живлення через USB Android.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 110-220 В
- Вихідна напруга: 5 В/2000 мА
- Потужність продукту: RGBW (6 Вт)
- Режим живлення: USB кабель
- Музичний режим: u-диск, кард-рідер, bluetooth
- Bluetooth Код: BTK10
- Пакувальний матеріал: кольорова коробка
- Розмір коробки: 17*17*12,8 см
- Розмір виробу: 16*16*11 см
- Вага: 0,53 кг
Примітки:
1. Можливі відхилення в 1-3 см внаслідок вимірювань вручну.
2. Через різні установки монітора і світильник ефект, фактичний колір елемента може відрізняється від кольору, представленого на знімках.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 100~120 В |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Форма светильника | Круглая |
| Разъемы | USB |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 160 мм |
| Диаметр | 160 мм |
| Вес | 530 г |
- Цена: 696 ₴











