НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Сітка для сушіння риби, грибів, овочів і фруктів триярусна 45*45*70 см Середня»
Сітка для сушіння риби, грибів, овочів та фруктів 45*45*70 см


Сітка 3-ярусна — гігієнічне, комфортне, розумне та недороге рішення як для сушіння риби, так і фруктів. Необхідний виріб у кожному приватному будинку!
підвішування, ярусної конструкції.
Призначена для приготування в'яленої риби, сушіння грибів і фруктів.
Полиці всередині конструкції дають змогу рівномірно розподілити просушувані продукти, а дрібні комірки сітки запобігають потраплянню комах всередину.
Сітка сушарки виготовлена з поліетилену. Блискавка розстібається з двох сторін. Зверху сушарки є мотузка для підвішування.
Сушарка компактно складається й не займе багато місця під час транспортування.
Характеристики:
- Висота полиць 20 см;
- Розмір: 45х45х70см;
- 3 відсіки + відділ для піддона.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество секций | 3 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Синій |
| Основные | |
| Высота секций | 200 мм |
| Вид секций | сетка |
Информация для заказа
- Цена: 558 ₴










