
🤍Велика шафа купе для одягу з дерев'яними жалюзі та антресоллю, модульна Tavol Sieko XL 180х60х250 см Біла
3 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118223
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Велика шафа купе для одягу з дерев'яними жалюзі та антресоллю, модульна Tavol Sieko XL 180х60х250 см Біла»
Велика шафа купе з дерев'яними жалюзі та антресоллюTavol Sieko XL
Шафа купе зі складними дверима з дерева жалюзі Тавол Сієко з антресоллю XL 180х00х250 см - ідеальний вибір для стильного та функціонального зберігання вашого одягу та інших предметів у спальні або вітальні. Високоякісні матеріали, такі як дерево та скло, гармонійно поєднуються у цій моделі, створюючи елегантний і сучасний вигляд.
Завдяки складним дверям жалюзі ви можете легко відкривати шафу і отримувати доступ до всіх речей всередині, зберігаючи при цьому порядок і організованість. Антресоль розміром XL дозволяє ефективно використовувати простір вище шафи для зберігання сезонного одягу, валіз або інших предметів.

Характеристики:
- Колір: білий
- Матеріал: ABS пластик
- 20 модулів
- Розміри: 180х00х250 см

Переваги:
• Простота установки і транспортування, тому підходить для частих переїздів
• Можна розмістити у будь-якому зручному для вас місці
• Легко збирати і розбирати
• Ефективне видалення пилу та плям
• Привабливий, стильний і міцний
• Добре поєднується з більшістю стилів декору, від традиційних до сучасних
• Кращий варіант подарунка для вашої родини
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип шкафа | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Тавол |
| Назначение | Для одежды |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | пластик |
| Двери | пластик |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1800 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Высота шкафа-купе | 2500 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 4 шт |
- Цена: 3 980 ₴




