
🖤Містка спортивна сумка з відділом взуття для спортзалу, фітнесу, подорожей 30 л Чорний
975 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118213
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Містка спортивна сумка з відділом взуття для спортзалу, фітнесу, подорожей 30 л



Переваги:
- Непромокальний матеріал : Одна з головних особливостей цієї спортивної сумки - водонепроникний матеріал. Вона виконана з міцного поліестеру, що робить її непромокаючою та довговічною.
- Міцні ремені та кріплення: Завдяки міцним матеріалам та високій якості виготовлення, вона довговічна та надійна.
- Комфорт та зручність : Ця спортивна сумка має водонепроникні кишені, що дозволяє зберігати в ній вологі речі після тренувань або басейну. Вона також оснащена спеціальними кишенями для взуття, зберігання ключів, пляшок із водою та інших аксесуарів, необхідних під час тренувань.
- Подорожуйте з комфортом : Спортивна сумка має зручний ремінь, який дозволяє носити її на валізі під час тривалих поїздок та подорожей.
- Легка вага робить її чудовим вибором для людей, які ведуть активний спосіб життя.
- Функціональність та зручність використання оцінять як любителі, так і професіонали. Матеріал легко чиститься та стійкий до механічних пошкоджень, що значно збільшує її термін служби. Якісні блискавки та міцні шви гарантують надійність та довговічність, перетворюючи її на ідеальний вибір для тих, хто цінує практичність.
- Багато відділень дозволять зручно організувати речі в дорогу і не витрачати час на пошуки.
Розмір 50х26х24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Так |
| Размеры | |
| Высота | 26 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Две |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴





