
🖤Портативний зовнішній акумулятор Power Bank VEGER VP3008PD 30000mAh PD20 швидка зарядка, LED дисплей, Чорний
1 505 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-118076
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Портативний зовнішній акумулятор Power Bank VEGER VP3008PD 30000mAh PD20 швидка зарядка, LED дисплей, Чорний»
Power Bank VEGER VP3008PD 30000mAh
Дуже часто відбувається так, що в один невідповідний момент телефон може просто розрядитися. Перше, що спадає на думку — це зарядитися від енергомережі. Але коли джерело живлення розрядилося на вулиці, цей вихід із ситуації відразу відпадає. Але є один вихід — використовувати повербанк Veger VP3008PD 30000mAh 20W Black, адже він зможе подарувати дорогоцінну енергію "вмерлим" смартфону. Ґаджет з Power Delivery, зі швидким заряджанням Quick Charge, з дисплеєм ідеально підійде для телефона, для планшета та привертає увагу сучасним дизайном і функціоналом.
Особливості:
- LED-індикатор заряду
- Технологія високошвидкісного заряджання
- Інтелектуальне розпізнавання
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
Основні функції повербанка Veger VP3008PD 30000mAh:
- ємність повербанка становить 30000 mAh;
- на борту зовнішньої батареї встановлені джерела живлення та мікросхеми керування їхнім зарядом і розрядом;
- для під'єднання ґаджетів передбачені порти 3xUSB, Type-C, Micro USB;
- потужність заряду 20W;
- джерело заряду (Input) 5V;
- індикація рівня заряду.
Крім того, Veger VP3008PD 30000mAh 20W Black має невелику вагу та скромні розміри, що дає змогу легко транспортувати його в сумці.
Характеристики:
- Ємність: 30 000 мА·год
- Індикатор заряду: LED-дисплей
- Розмір: 169,2* 79,7* 31,4 мм
- Вага: 617 г
- Вхід: 5 В / 2,0 А
- Тип входу/виходу C 5 В/2,0 А
- Колір power bank: Чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 169 мм |
| Ширина | 79.7 мм |
| Высота | 31.4 мм |
| Вес | 617 г |
- Цена: 1 505 ₴






