Новинка

❤️Жіноча сумка-тоут з еко-шкіри на блискавці "THE TOTE BAG" для шопінгу Бежева
992 ₴
- В наличии
- Код: AAA-118009
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумка-тоут з еко-шкіри "THE TOTE BAG"

НОВИНКА СЕЗОНУ!
Ця маленька сумка-тоут застібається на блискавку, її можна носити як за верхню ручку, так з ремінцем через плече. Ідеальна супутниця для повсякденного носіння.

Особливості:
- Матеріал: еко-шкіра
- Вибитий логотип
- Застібка на блискавку
- Накладна кишеня всередині
Розмір 24х21х12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Экокожа |
| Цвет | Бежевый |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 992 ₴




