
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Полиця стелаж підлогова над пральною машинкою Laundry Rack TW-106 Металева біла»
Полиця стелаж Laundry Rack TW-106 Металева біла

Стійка органайзер на пральну машину дає можливість задіяти вільне місце над технікою. Особливо актуальна для невеликої ванної кімнати або кухні.
Витончена конструкція зовсім не захаращує простір, на відміну від настінної шафи. При цьому стійка досить містка. Ви зможете зручно розташувати чистячі засоби, господарські аксесуари, косметику та лазневі приналежності.
Ваша пральна машинка більше не буде заставлена побутовою хімією, а пральний порошок не впаде на підлогу під час віджиму.
Стелаж виготовлений з нержавіючої сталі з порошковим покриттям. Міцний і стійкий. Легко зібрати і встановити.
Характеристики:
- Матеріал каркаса і полиць: сталь з порошковим покриттям;
- Тип установки: на підлозі
- Регульовані по висоті ніжки (для адаптації до нерівностей підлоги)
- Кількість полиць: 3;
- Діаметр трубок каркаса: 17 мм
- Внутрішні розміри ніші для пральної машини:
Ширина 63 см
висота: 90 см - Розміри: 64,5х26х166 см
- Максимальне навантаження: до 15 кг;
- Розмір коробки: 91х27х7 см
- Вага: 2,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 64.5 см |
| Глубина | 26 см |
| Высота | 166 см |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць | 3 |
- Цена: 899 ₴




