НовинкаПодарок

💚Набір супергероя ХАЛК 8835-50 WL балончик стріляє павутиною та водою, рукавичка та маска Халка
945 ₴
- В наличии
- Код: AAA-117867
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Набір супергероя ХАЛК 8835-50 WL балончик стріляє павутиною та водою, рукавичка та маска Халка»
Ідеальний подарунок для шанувальників коміксів та супергероїв, з яким втілити захоплюючі сюжети буде простіше!
Ігровий набір складається з маски Халка, рукавички, зброї, пляшечки для води та аерозольного балончика з павутиною.
Зброя стріляє двома видами "снарядів" - водою чи павутиною, для цього потрібно закріпити у пусковий відсік пляшечку чи балон.
Розмір упаковки: 51 х 29 х 8,5 см

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Развивающая игра |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Цвет | Зелёный |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 510 мм |
| Высота | 290 мм |
| Основные | |
| Персонажи | Халк |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴





