НовинкаПодарок

❤️Компактний жіночий міський рюкзак з переднею кишенею, для дітей, підлітків та дорослих
970 ₴
- В наличии
- Код: AAA-117555
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Компактний жіночий міський рюкзак з переднею кишенею, для дітей, підлітків та дорослих»
Компактний міський рюкзак з переднею кишенею

Основні характеристики:
- Матеріал: Міцний поліестер
- Розміри: 37 см х 28 см х 10 см
- Колір: чорний, бежевий
- Відділення: Два просторі основні відділення, внутрішня кишеня на блискавці, відділення для телефону, зовнішня кишеня, кишеня "антивор" на спинці та бічні кишені для води.
- Додаткові переваги: Регульовані лямки, стильна фурнітура
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 10 см |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 28 см |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴







