НовинкаПодарок

❤️Скринька шафа сувенірна для прикрас з дверцятами та 3 шухлядками, квітковий візерунок, Рожевий
1 220 ₴
- В наличии
- Код: AAA-117490
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Скринька шафа сувенірна для прикрас з дверцятами та 3 шухлядками, квітковий візерунок, Рожевий»
Сувенірна скринька шафа для прикрас з квітковим візерунком

Витончена скринька-сувенір стане ідеальним місцем для зберігання ваших улюблених прикрас і біжутерії.
Зручні шухлядки дозволяють легко розмістити всі дрібниці, забезпечуючи їм надійне зберігання та порядок.

Елегантний дизайн і якісні матеріали надають скриньці особливого шарму, роблячи її стильним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Подаруйте собі чи близьким неповторний аксесуар, що збереже всі найцінніші моменти!
Розмір: 17х22х8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 220 ₴




