Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий рюкзак "Rocket" для хлопчиків з космічним дизайном Ракета Червоний»
Дитячий рюкзак "Rocket" для хлопчиків

🔹 Зручна блискавка забезпечує швидкий доступ до вмісту, а м'яка дихаюча спинка додає комфорту під час носіння.
🔹 Виготовлений з міцного поліестеру, цей рюкзак прослужить довго і витримає активне використання.
Розмір: 20 х 26 х 11 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 11 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 488 ₴







