
❤️Дитяча іграшка Машинка Спецтехніка ТехноК Самоскид арт. 4852 Синій
970 ₴
- В наличии
- Код: AAA-117242
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитяча іграшка Машинка Спецтехніка ТехноК Самоскид арт. 4852 Синій»
Дитяча іграшка Машинка Спецтехніка ТехноК Самоскид арт. 4852
«Самоскид» від ТехноК – це довгоочікувана новинка, яка вражає своїм футуристичним дизайном та чудовими можливостями.
Неймовірно великий та неймовірно крутий, яскравий та стильний самоскид стане прикрасою будь-якої колекції іграшкового транспорту.
Застосувань у цій спецтехнікі може бути безліч: іграшкова будова, перевезення вантажів та пасажирів, роботи в іграшковому кар'єрі.
🔹 Відкидний кузов самоскида є досить містким (3.0 дм3), тому в ньому можна перевозити габаритні речі або великі обсяги каміння, піску, інших вантажів.
🔹 Відкритий, ергономічний салон спецтехніки начебто запрошує водія до роботи, а малюка до захоплюючих ігор.
🔹 Варто відзначити універсальність іграшки: завдяки бічній розвантаженні самоскид можна використовувати на обмежених майданчиках, а потужні колеса, виготовлені спеціальним методом, забезпечують йому високу прохідність.
🔹 До речі, хід самоскида дуже тихий.
🔹 Поворотна кабіна самоскида оснащена зручною ручкою для комфортного перенесення іграшки.
🔹 Ідеальний «компаньйон» для вашої дитиин
Характеристики:
Габаритні розміри: 47х25.5х22.5 см
Розміри упаковки: 46х44х52.5 см
Вік: 3+
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 255 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 225 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Технок |
- Цена: 970 ₴



