НовинкаПодарок

🖤Повербанк PowerBank 20000 mAh, універсальний портативний зарядний пристрій з ліхтарем та ремінцем Чорний
967 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-117236
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Повербанк PowerBank 20000 mAh, універсальний портативний зарядний пристрій з ліхтарем та ремінцем Чорний»
Повербанк PowerBank 20000 mAh з індикатором Чорний
✨ Велика ємність — 20000 mAh і тривалий період збереження заряду
✨ Місткий заряд батареї, який дасть змогу багато разів зарядити ваші ґаджети
✨ Наявність 2 USB-портів для ваших ґаджетів
✨ Маленький екран із рівнем заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час.
✨ Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечне заряджання.

Технічні характеристики:
- Тип: Зовнішній акумулятор для заряджання портативних пристроїв
- Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, планшети та інші
- Емкість вказана на батареї: 20000 mAh
- Зарядка: від USB Type-C, micro USB
- Індикатор рівня заряду: є
- Вбудований ліхтарик
- Додатково: ремінець
- Розміри: 14,5х3х7 см
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 2000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 967 ₴


