Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Сумка-переноска For Friends для собак White paws 36×22 S Тропік Листя»
Сумка-переноска 36×22 S Тропік призначена спеціально для перенесення маленьких собак.
Ця зручна та стильна сумка виконана з милим тропічним дизайном. Розмір 36×22 см ідеально підходить для невеликих порід собак. Сумка оснащена м'яким внутрішнім наповненням для максимального комфорту вашого вихованця під час перенесення. Зручні ручки та плечовий ремінь забезпечать легкість у носінні. Завдяки цій сумці ваш пухнастий друг зможе завжди бути поряд з вами під час прогулянок, подорожей та походів до ветеринара.
Особливості:
- Тип: ручний, що відкривається спереду
- Матеріал: поліестер
- Вентиляційні отвори: є
- Вага тварини: до 5 кг
- Розмір сумки: 36×22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 36 мм |
| Высота | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 556 ₴



