Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Сумка-переноска For Friends для собак White paws 36×22 S Рожевий з котами»
Сумка-переноска For Friends для собак White Paws - це стильне та зручне рішення для вашого улюбленця. Виготовлена з якісних матеріалів, вона забезпечує максимальний комфорт і безпеку вашому пухнастому другу.
Дизайн з яскравими білими лапками надає індивідуальність вашому улюбленцю, роблячи його прогулянки, поїздки та походи більш яскравими та незабутніми. Сумка оснащена зручними ручками і плечовим ременем, що робить перенесення легким і комфортним для вас.
Розмір сумки 36 х 22 см, що ідеально підходить для невеликих собак. Колір рожевий з милими котами додає сумці унікальності та привабливості.
Особливості:
- Тип: ручний, що відкривається спереду
- Матеріал: поліестер
- Вентиляційні отвори: є
- Вага тварини: до 5 кг
- Розмір сумки: 36х22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 36 мм |
| Высота | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 556 ₴



