Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Сумка-переноска For Friends для собак White paws 42×25 M Рожевий з котами»
Сумка-переноска 42×25 Рожева з котами - це стильний та комфортабельний аксесуар для перенски вашого улюбленця.
🔸 Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує максимальний комфорт і безпеку для вашого собаки під час подорожей або прогулянок.
🔸 Ця сумка має відділення для голови вашого улюбленця, щоб він міг спостерігати за навколишнім світом, а також забезпечити йому хорошу вентиляцію.
🔸 Вбудовані ремені надійно фіксують тварину всередині сумки і запобігають випадінню.
🔸 Крім того, ця сумка має зручні ручки для переноски і плечового ременя, що дозволяє зручно переносити її на плечі.
🔸 Дизайн додає шарму цьому аксесуару, зроблячи його не тільки функціональним, але і стильним.
З сумкою-переноскою For Friends White paws 42×25 M ваш улюбленець буде завжди в безпеці та комфорті під час подорожей та прогулянок!
- Тип: ручний, що відкривається спереду
- Матеріал: поліестер
- Вентиляційні отвори: є
- Вага тварини: до 5 кг
- Розмір сумки: 42х25 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 25 мм |
- Цена: 668 ₴



