
🖤Електрична світлодіодна лампа приманка знищувач комарів та комах Zapp Light
618 ₴
- В наличии
- Код: AAA-117159
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Електрична світлодіодна лампа приманка знищувач комарів та комах Zapp Light»
Світлодіодна антимоскітна лампа Zapp Light PRO (прилад-знищувач комах)
Принцип роботи лампи Zapp Light дуже простий: ультрафіолетове випромінювання приваблює комарів, мух, ґедзів та інших комах, які підлітають впритул до джерела світла.
Після того, як комаха залітає всередину лампи, воно отримує удар струмом і гине.
Лампа постійно знаходиться під напругою, потужність якого безпечна для людини, але згубна для комах.
Лампу можна залишати включеним на всю ніч, оскільки вона абсолютно безпечна для дітей і тварин, а її м'який фіолетовий світло можна використовувати як нічник.
Лампа для боротьби з комахами Zapp Light надійно захистить ваше житло від комах і подарує справжню насолоду відпочинком на природі і міцним здоровим сном з відкритими вікнами.
Підходить така антимоскітна лампа для установки у ванній, на кухні і навіть у спальні.
Для очищення досить викрутити елемент і витрусити його.

Особливості:
- Скорочує кількість комарів приблизно на 96%.
- Виконана із спеціального нетоксичного пластику.
- Працює від звичайної електричної мережі.
- Безпечна для використання в закритому приміщенні.
- Безшумна, можна залишати включеною на ніч.
- М'яке світло лампи може використовуватись як нічник.
- Швидко і просто очищається від забруднень.
- Висока ефективність до знищення різних видів комах (комарів, мух, ґедзів).
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Розмір: 170*100 мм
- Вага: 220 г
- Час роботи: 10 000 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От ос, От мух, От комаров, От мошек, От летающих насекомых |
| Применение | Внутри помещения |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 1 шт |
| Ресурс лампы | 10000 час |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 100 мм |
| Высота | 170 мм |
- Цена: 618 ₴











