Получите эту позицию бесплатно при покупке «😎Відеореєстратор з дзеркалом і камерою заднього виду Vehicle Blackbox DVR»

Дзеркало відеореєстратора з камерою заднього виду Vehicle Blackbox DVR - це пристрій, який поєднує функції звичайного дзеркала заднього виду і відеореєстратора. Воно дозволяє записувати відео у високій якості як на передню, так і на задню камеру одночасно. Цей відеореєстратор відмінно підходить для автолюбителів, які цінують безпеку на дорозі. Він допомагає зафіксувати те, що відбувається навколо автомобіля, зберігаючи записи на вбудованій пам'яті або на карту пам'яті.
Завдяки функції запису відео з роздільною здатністю Full HD, дзеркало відеореєстратора Vehicle Blackbox DVR забезпечить чітке і детальне зображення на екрані при відтворенні. Крім того, пристрій оснащений функцією нічної зйомки, що дозволяє записувати відео навіть в умовах поганого освітлення.
- Інтерфейс: USB 2.0/AV out
- Тип кріплення: на штатне дзеркало заднього виду
- Живлення: Напруга живлення 12 В
- Потрібне програмне забезпечення для підключення USB: Windows 2000/XP/Vista/7, MAC OS X 10.3.6 або вище
- Вбудована літієва батарея 3.7 V 200 mAh
- Розміри: 31х8х0,8 см
- Робочі температури: від -20 до +60
- Підтримка англійської, російської у меню.
- Автомобільний відеореєстратор-дзеркало
- Додаткова камера заднього виду
- Зарядний пристрій для прикурювача
- Шнур для підключення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DVR |
| Количество камер | 2 |
| Количество мегапикселей камеры | 5 Мп |
| Режим записи | Цикличная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Состояние | Новое |
| Процессор | MSC |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 12 В |
| Активация записи | Автоматически и вручную |
| Встроенный GPS | Нет |
| Объектив, угол обзора | 140 |
- Цена: 959 ₴











