
🤍Велика шафа купе на три відділення для одягу, модульна Tavol Sieko L 111x47x147 см
3 140 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116919
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Велика шафа купе на три відділення для одягу, модульна Tavol Sieko L 111x47x147 см»
Велика шафа купе на три відділення Tavol Sieko L
Шафа-купе з практичними складаними дверима жалюзі Тавол Сієко — ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність і стиль в інтер'єрі спальні або гардеробної кімнати. Ця простора шафа має зручну антену XL розміром 1800х600х2500 мм, що дає змогу ефективно використовувати вертикальний простір і організувати зберігання одягу, взуття та інших речей.
Дерев'яний корпус шафи надійно захищає ваші речі від пилу та зовнішніх впливів, а складані двері з жалюзі надають зручний доступ до вмісту шафи, не займаючи зайвого місця в кімнаті. Внутрішнє наповнення шафи дає змогу налаштувати його під ваші потреби завдяки різним полицям, висувним ящикам і штангам для вішалок.
Шафа-купе з дверцятами жалюзі Тавол Сіікі поєднує в собі функціональність, якість матеріалів і елегантний дизайн, який підкреслить стиль вашого інтер'єру та зробить зберігання речей максимально зручним і естетичним.

Характеристики:
- Колір: білий
- Матеріал: ABS пластик
- 2 двері
- 12 модулів
- Розміри: 111x47x147 см

Переваги:
• Простота установки і транспортування, тому підходить для частих переїздів
• Можна розмістити у будь-якому зручному для вас місці
• Легко збирати і розбирати
• Ефективне видалення пилу та плям
• Привабливий, стильний і міцний
• Добре поєднується з більшістю стилів декору, від традиційних до сучасних
• Кращий варіант подарунка для вашої родини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тавол |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шкафа | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для одежды |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | пластик |
| Двери | пластик |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1110 мм |
| Глубина шкафа-купе | 470 мм |
| Высота шкафа-купе | 1470 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Штанга для одежды | 2 шт |
- Цена: 3 140 ₴




