
🖤Вішалка для одягу підлогова, стійка для капелюхів, органайзер для речей та взуття на 2 полиці Чорний
1 860 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116916
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Вішалка для одягу підлогова, стійка для капелюхів, органайзер для речей та взуття на 2 полиці Чорний»

Вішалка для одягу, взуття та капелюхів підлогова, органайзер для речей
Створити місце для зберігання речей у невеликому просторі нескладно за допомогою вішалки для одягу, що окремо стоїть. Він служить ідеальною системою-органайзером для зберігання речей у шафі, максимально збільшуючи простір для розміщення одягу, взуття, сумок, багажу тощо. Підходить для вузьких кутів, шафи, спальні.
Особливості:
✨ Вибір високоякісного матеріалу для вішалки. Стабільний і міцний каркас
✨ Зручність у використанні: вішалка легко встановлюється та розбирається. його можна легко встановити за кілька секунд, що зручно для вас у використанні.
✨ Декор: ця вішалка для капелюхів підходить для вашого дому, офісу, спальні, вітальні, кухні тощо. На ній можна повісити одяг, пальто, куртки, шарфи, ремені та інші речі.
✨ Заокруглені кути призначені для запобігання ударам
✨ Підходить для коридору, ванної кімнати, вітальні тощо

Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 90 см
- Висота: 176 см
- Глибина: 35 см
- Полиця для взуття, невелика площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Полиця для речей
- Вішалка для одягу
- Стійка з гачками
- Матеріал: метал
- Колір: чорний

| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Длина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 176 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Так |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал |
| Состояние | Новое |
| Форма шкафа | прямой |
| Кількість полиць | 2 |
- Цена: 1 860 ₴











