НовинкаПодарок

🖤Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів полиць Органайзер стелаж AV-2026 Чорний
649 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116914
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів полиць Органайзер стелаж AV-2026 Чорний»

Вертикальна підлогова вішалка AV-2026 для взуття та одягу 5 рівнів
Підлогова вішалка для одягу з 5-рівневою просторою стійкою для речей і 16 гачками. Основне завдання стійки для одягу: зберегти форму одягу.
Особливості:
- Багаторівнева полиця для взуття, невелика займана площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Стабільний і міцний каркас.
- Вибір високоякісного матеріалу з поліпропілену, безпечного та нетоксичного.
- Підходить для коридору, ванної кімнати, вітальні тощо.
- Заокруглені кути призначені для запобігання ударам.

Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 60 см
- Висота: 169 см
- Глибина: 25 см
- 5 полиць
- 16 гачків для одягу
- Матеріал: метал
- Колір: чорний

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для одежды |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Высота | 169 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал |
| Кількість полиць | 5 |
| Кількість гачків | 16 |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴











