НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів полиць Органайзер стелаж»
Вертикальна підлогова вішалка для взуття та одягу 5 рівнів

Підлогова вішалка для одягу з 5-рівневою просторою стійкою для речей і 16 гачками. Основне завдання стійки для одягу: зберегти форму одягу.
Особливості:
- Багаторівнева полиця для взуття, невелика займана площа та велика місткість, можуть зберігати взуття всіх розмірів.
- Стабільний і міцний каркас.
- Вибір високоякісного матеріалу з поліпропілену, безпечного та нетоксичного.
- Підходить для коридору, ванної кімнати, вітальні тощо.
- Заокруглені кути призначені для запобігання ударам.
Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Ширина: 60 см
- Висота: 169 см
- Глибина: 25 см
- 5 полиць
- 16 гачків для одягу
- Матеріал: метал
- Колір: білий, чорний


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для одежды |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 169 см |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал | метал |
| Кількість полиць | 5 |
| Кількість гачків | 16 |
Информация для заказа
- Цена: 654 ₴











