НовинкаПодарок

🧡Полиця для взуття з чохлом Shoe Cabinet 9 полиць 160x60x30см, ️портативний тканинний стелаж для взуття
1 075 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116905
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Полиця для взуття з чохлом Shoe Cabinet 9 полиць 160x60x30см, ️портативний тканинний стелаж для взуття»
Полиця для взуття з чохлом Shoe Cabinet 9 полиць 160x60x30см
Легкий компактний органайзер для взуття на 9 ярусів, розрахованих на 27 пар, допоможе зібрати все взуття в одне місце, суворо розподілити його для акуратного зберігання й заощадити простір у будинку. Полиці знімні, регулюються під взуття будь-якої висоти.
Нетканий чохол захищає від пилу, дві блискавки, фіксується липучкою у відкритому вигляді, полиці з поліпропіленовим просоченням не бояться вологи для легкого прибирання. Збоку на чохлі розташовані додаткові кишеньки.

Характеристики:
- Матеріал: метал, пластик, щільна неткана тканина.
- Тип: Текстильні гардероби
- Призначення: Для взуття
- Кількість дверей: 1
- Постачається в розібраному вигляді в індивідуальному пакованні.
- Розмір у зібраному вигляді: 60 x 30 x 160 см.
- Колір: Коричневий.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 9 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Высота | 160 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал, пластик, текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 1 075 ₴









