
❤️Рюкзак міський SwissGear 8861 повсякденний універсальний, вихід для навушників, Червоний
795 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116881
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Рюкзак міський SwissGear 8861 повсякденний універсальний, вихід для навушників, Червоний»
Рюкзак міський SwissGear 8861 Синій
Міський рюкзак 8861 - необхідна річ для подорожей у світі. Він дозволяє взяти з собою безліч речей, і завдяки великій кількості кишень та відділень легко вкласти ноутбук і все необхідне. М'які накладки на ременях на плечах і рельєфна м'яка спинка роблять носіння рюкзака комфортним і не завдають болю в спині. Рюкзак підходить як для ділових людей, так і для студентів та школярів.
Рюкзак має такі переваги:
- Регульовані плечові ремені
- Бічні компресійні ремені
- Відділення для ноутбука
- Кріплення для окулярів на лямці рюкзака
- Зовнішні кишені на блискавці з органайзером: кишеньки для ручок, олівців, мобільного телефону.
- Внутрішня система для підключення плеєра
- Вихід для навушників на лямці рюкзака
- М'яка вставка для спини забезпечує циркуляцію повітря для максимального комфорту та зручності. Система AIRFLOW.
Особливості та характеристики рюкзака:
- Бренд: SwissGear
- Внутрішній об'єм: 31 літр
- Внутрішніх відділень: 3
- Кишені: Бічні, Фронтальний
- Компресійні ремені: Бічні
- Кріплення зовнішні: на лямці під окулярами
- Матеріал: поліестер 800D.
- Відділення для ноутбука: до 16"
- Розміри зовнішні (ВхШхГ): 47х30х22 см
- Система циркуляції повітря: AIRFLOW
- Країна виробник: Китай.
- Тип конструкції: М'який
- Тип рюкзака: Міський
- Колір: Червоний
- Розміри: 50*30*20 см
Міський рюкзак SwissGear об'ємом 31 літр – це відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт та практичність. Рюкзак має три внутрішніх відділення, бічні та фронтальні кишені, а також відділення для ноутбука до 16 дюймів.
Завдяки системі AIRFLOW та м'якій вставці для спини, носіння рюкзака комфортне і не завдає дискомфорту. Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру 800D та має бічні компресійні ремені для фіксації вантажу. Крім того, рюкзак оснащений кріпленням для окулярів на лямці, зовнішньою системою для підключення плеєра та виходом для навушників. Рюкзак доступний у червоному та синьому кольорах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SwissGear |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 31 л |
| Особенности | Карман для ноутбука, Анатомическая конструкция, USB-разъем, Вентиляция спины |
| Цвет | Красный |
| Глубина | 22 см |
| Высота | 47 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 795 ₴






