
🔥Нічник з імітацією полум'я, зволожувач повітря, з резервуаром для ефірної олії
715 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116858
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Нічник з імітацією полум'я, зволожувач повітря, з резервуаром для ефірної олії»
Нічник зволожувач повітря з імітацією полум'я
Дифузер стане вашим добрим другом, налаштує на спокій, впевненість і стан гармонії через ароматизацію робочого місця, кабінету, салону та залу для занять йогою, спальні або дитячої кімнати за допомогою ефірних олій.
Ультразвукова технологія перетворює воду та натуральну ефірну олію на туман. Використовуючи свої улюблені ефірні олії, ви завжди матимете гарний настрій.

Особливості:
✨ Аромадифузор— зволожувач з імітаційним ефектом вогняного полум'я: поєднання смарт-світлодіодний і холодний туман здійснює дивовижний ефект полум'я.
✨ Два режими на вибір: «яскраве полум'я» й «м'яке полум'я». Цей унікальний зволожувач повітря подарує вам відчуття тепла, оточеного вогнем. Дизайн полум'я також добре працює для зняття стресу після трудового дня або активного навчання.
✨ Безшумна робота: Рівень шуму до 25 децибелів, і не заважатиме вам зосередитися на роботі або засинанні, забезпечуючи Вам комфортне та спокійне середовище.
✨ Автоматичне вимкнення: Цей мінізволожувач автоматично вимикається, якщо води недостатньо для роботи, забезпечуючи гарантований захист під час сну, не турбуйтеся про вимкнення
✨ Оригінальний подарунок: Цей зволожувач повітря з реалістичним і унікальним дизайном полум'я — чудовий подарунок для сім'ї, друзів і коханих
✨ Широке застосування: зволожувач підходить для використання в спальні, офісі, кімнаті відпочинку, автомобілі. Ви можете додати 3-5 крапель ефірної олії для зняття втоми, зволоження шкіри, зменшення стресу та створення ідеального середовища для здорового сну.
Характеристики:- Матеріал: АБС-пластик
- Колір: Синій
- Розмір: 171*75*101 мм
- Робочий струм: ≤ 900мА
- Номінальна потужність: ≤ 4,5 w
- Ємність резервуара для води: 180 мл
- Кількість розпилення: 15-20 мл/год
- Номінальний вхід: DC 5,0 v/2A
- Вага в пакованні, 0.4кг
- Нічник Зволожувач повітря — аромадифузор
- USB кабель
- Інструкція англійською мовою
- Коробка
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Механическое |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Объем резервуара для воды | 0.18 л |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты |
| Состояние | Новое |
| Разъемы | USB |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Нет |
| Ароматизация | Да |
| Озонирование | Да |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Настольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 101 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Вес | 0.38 кг |
- Цена: 715 ₴




