НовинкаПодарок

💛Трикутна Магнітна щітка для миття вікон і скляних дверей з двох сторін, для одинарного скла, Жовта
480 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116842
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Трикутна Магнітна щітка для миття вікон і скляних дверей з двох сторін, для одинарного скла, Жовта»
Магнітна щітка для миття вікон і скляних дверей
Магнітна щітка для зручного та швидкого миття вікон. Складається з 2 половинок, на кожній з яких розміщені: еластичний скребок, тканинна мочалочка та магніт. Половинки розміщуються з двох сторін вікна, що дозволяє мити його відразу з двох сторін. Зручна трикутна форма щітки для миття та полірування скла, не залишає розлучень. Щоб розімкнути щітку, потрібно повернути половинки на 90 градусів.

Характеристики:
- Матеріал: пластик, поролон, потужні магніти;
- Максимальна товщина скла: 3-6 мм (для одинарного скла)
- Шнурок безпеки;
- Довжина страхувального шнура: 190 см;
- Розмір: 16 х 13.5 x 6,4 см
У комплекті запасна тканинна мочалка та еластичний скребок.
УВАГА! Магнітна щітка не підходить для склопакетів, тільки для одинарних вікон з товщиною скла до 6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Щетка магнитная |
| Цвет | Желтый |
| Зарядное устройство | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 135 мм |
| Высота | 64 мм |
Информация для заказа
- Цена: 480 ₴











