
💙Багатоярусна Сушарка для білизни Tiers Garment Rack With Wheels складна підлогова трьохрівнева Синя
1 562 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116817
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Багатоярусна Сушарка для білизни Tiers Garment Rack With Wheels складна підлогова трьохрівнева Синя»

Переваги:
- Ідеально підходить для використання в приміщенні для демонстрації одягу, шкарпеток, сушіння та провітрювання рушників, зберігання одягу в амбарах;
- Постачається з 4 універсальними колесами, 2 з яких блокуються;
- Стійка з регульованою висотою та може складатися;
- Легка, зручна для перенесення і транспортування;
- Бічна планка з регульованою висотою; на неї можна повісити сорочки;

Тепер більше не потрібно розвішувати випраний одяг на батареї або на балконі. Сушарка для білизни дуже зручна у використанні, компактна, не займає багато місця. Ви можете поставити її скрізь, трохи вільного простору, практично в будь-якій кімнаті. Вона має вертикальну конструкцію й підлогове приміщення, тому проблем зі встановленням не виникне.
Складаний вішак для одягу — ідеальний вибір для сушіння одягу. Можливість мати розділи з різними типами одягу робить її ідеальним рішенням.
Завдяки великій кількості підвісних положень вона забезпечує більшу гнучкість і ідеально підходить для використання в приміщенні або навіть на балконі з обмеженим простором.
Виготовлена з високоякісних неіржавких труб і нижніх високоякісних опор, що забезпечують довговічність.
Вона проста в складанні та може складатися, коли вона не використовується, а завдяки гладкій поверхні її легко тримати в чистоті та порядку.

Характеристики:
- Колір: білий із блакитним
- Матеріал: неіржавка сталь, ABS пластик
- Вантажопідіймальність: 50 кг
- Розмір: (80-142) x 64 x 172 см
- Вага: 5,4 кг
- Розмір упаковки: 89,5 x 28,5 x 9,5 см
Комплектація
- Полицю в розібраному стані
- Коліщатка 4 шт.
- Інструкція зі збирання
- Коробка
| Основные | |
|---|---|
| Тип сушилки | Напольная |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Цвет | Синий |
| Вес | 5.4 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Материалы | ABS пластик, Нержавіюча сталь |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Высота | 173 мм |
- Цена: 1 562 ₴











