
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Wifi репітер, роутер Wifi AP/Router/Repeater підтримує 2,4G та 5G до 1200Мбіт/с»
Роутер Wifi AP/Router/Repeater підтримує 2,4G та 5G до 1200Мбіт/с
Дводіапазонний ретранслятор Wi-Fi загалом використовується для забезпечення безплатного Wi-Fi обслуговування у великих зонах, як-от фабрика, спільнота, вулиця, будинок тощо. Наприклад, звичайний підсилювач може витрачати відстань до 50 ~ 100 метрів. Якщо ви маєте більш ретранслятори або більше потужності Wi-Fi, у радіусі дії продовжує далі; Ретранслятор одночасно підтримує 2,4G і 5G Бездротове мережеве з'єднання зі швидкістю передавання до 1200Мбіт/с. Він має антени 3dBi, що забезпечують вищу швидкість передавання, стабільне з'єднання, щоб уникнути колізації каналів.
Особливості:
Дводіапазонний: 2,4 ГГц і 5 ГГц.
Він розширює бездротовий сигнал до недоступних зон.
Невеликий розмір і настінний дизайн роблять його легким у встановленні та гнучким для переміщення.
Кнопка WPS дає змогу користувачам налаштувати негайно.
Індикатор сигналу допоможе вам дізнатися, який крок ви щойно отримали та в якому стані перебуває розширювач WIFI.
Шифрування: 64/128 біт WEP; WPA/WPA2.
Точка доступу WLAN/клієнт відповідно до IEEE 802.11ac,n, g,b.

Специфікація:
Назва продукту: розширювач бездротового діапазону
Колір: білий
Стандарты: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802,11g, IEEE 802.11b
Діапазон частот: 2,4 ГГц і 5,8 ГГц
Потужність бездротового передавання: <20dBm(EIRP)
Тип модуляції: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM
Чутливість приймача: 1200 м/300 м/150 м/108 м: -68dBm @ 10% за
Бездротова безпека: 64/128 біт WEPWPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP)
Інтерфейс: 1*10/100M LAN порт
Тип антени: 4 * 3dBi антени
Джерело живлення: Вхід AC100 ~ 240V; Вихід DC 5V/1A
Робоча температура: 0 °C ~ 40 °C(32 °F ~ 104 °F)
Температура зберігання: -40 °C ~ 70 °C(-40 °F ~ 158 °C)
Відносна вологість: 10% ~ 90% без конденсації
Вологість зберігання: 5% ~ 95% без конденсації
Розмір товару: 7,7*5,5*3,4 см/3,03*2,17*1,34 в (L * W * H)
Вага виробу: Approx.103g/3,63 oz
Розмір посилка: 20,5*10*7,7 см/8,07*3,94*3,03 дюймів (Д * Ш * В)
Вага посилка: 198 г/6,98 унцій

Комплектація:
1 * ретранслятор WiFi
1 х Інструкція користувача
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Класс устройства | Стационарный |
| Стандарт беспроводной связи | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Общие | |
| Длина | 77 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 34 мм |
| Вес | 103 г |
- Цена: 716 ₴







