Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Маршрутизатор (роутер) PIX-LINK LV-WR21Q 2.4 ГГц Білий 300 Мбіт/с»
Wi-fi роутер PIX-LINK LV-WR21Q 300 Мбіт/с

Висока швидкість передачі Wi-Fi 300 Мбіт/с
Насолоджуйтесь блискавичною швидкістю Інтернету з передачею швидкість 300 Мбіт/с. 4 антени для широкого покриття
Роутер має 4 антени, які забезпечують широке покриття, гарантуючи, що ви можете підключитися до Інтернету з будь-де у вашому домі. Маршрутизатор використовує останній стандарт Wi-Fi 802.11g, забезпечуючи надійне та стабільне з'єднання.
Маршрутизатор має сертифікат CE, це гарантує, що він відповідає найвищім стандартам безпеки та якості.
Особливості:
| Антени з високим коефіцієнтом посилення для потужного та швидкого сигналу спосіб передавання; |
| Підключається до 30 пристроїв; |
| Інтелектуальна функція обмеження швидкості для швидшої роботи; |
| Інтелектуальна функція спостереження за мережею для забезпечення безпеки мережі; |
| Функція розумного керування для дистанційного керування. |
Характеристики:
| Тип підключення маршрутизатора: Ethernet, бездротовий; |
| Швидкість передачі даних через Wi-Fi: 300 Мбіт/с; |
| Швидкість порту Ethernet: 10/100 Мбіт/с; |
| Стандарти та протоколи: Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
| Мережеві протоколи: IEEE 802.11bVg\n |
| Бездротовий стандарт: Wireless N 6. Бездротова безпека: WPA-PSK, WPA2-PSK; |
| Підтримувана частота Wi-Fi: 2.4 ГГц; |
| Порт LAN: 3шт; |
| Порти WAN: 1 шт; |
| Розмір (ДхШхГ): 20х13х2,6см. |
Комплектація:
| Бездротовий маршрутизатор Pix-link LV-WR21Q; |
| Кабель живлення; |
| Кабель LAN; |
| Заводська упаковка. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PIX-LINK |
| Страна производитель | Китай |
| Стандарт соединения | IEEE 802.11a/b/g |
| Скорость соединения | 100 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 4 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество USB-портов | 0 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Класс устройства | Стационарный |
| Количество WAN портов | 2 шт |
| Количество LAN портов | 3 шт |
| Стандарт беспроводной связи | IEEE 802.11a/b/g |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 158 ₴







