НовинкаПодарок

💚Багатофункціональна ручна електрична овочерізка 4 в 1 Food Chopper Catling мультислайсер
715 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116764
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Багатофункціональна ручна електрична овочерізка 4 в 1 Food Chopper Catling мультислайсер»
Ручний електричний різак для овочів 4 в 1 Food Chopper Catling мультислайсер - це електричний подрібнювач овочів, призначений для зручного та швидкого приготування їжі.
Основні характеристики:
- Багатофункціональність: Еквівалент одночасного збивання яєць та подрібнення харчових продуктів.
- Електричний подрібнювач: Головка з трьома лезами з харчової нержавіючої сталі забезпечує ефективне подрібнення та довговічність.
- Портативний акумулятор USB: Підтримує безперервне використання після повної зарядки. Бездротовий дизайн для зручності використання будь-де.
- Отвір для заповнення: Зручно додавати інгредієнти, уникаючи зайвих кроків відкриття та закриття кришки.
- Потужність двигуна: 15 Вт.
- Місткість: 200 мл.
- Колір: білий/зелений/жовтий.
- Матеріал: Нержавіюча сталь + ABS.

У комплект входить:
- Електричний подрібнювач овочів
- Електрична овочерізка
- Електричний збивач яєць
- Лезо
- USB-кабель
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Овощерезка |
| Количество трущих/режущих поверхностей | 3 |
| Материал | Пластик |
| Наличие контейнера (поддона) | Есть |
| Наличие плододержателя | Есть |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 150 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 715 ₴











