
🤍Сушарка настільна для посуду з навісними кишенями для приладів та чашок, 3 яруси, 1 піддон
980 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116748
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Сушарка настільна для посуду з навісними кишенями для приладів та чашок, 3 яруси, 1 піддон»
Настільна сушарка для посуду 3 яруси - використовується для зберігання та сушіння посуду та столових приладів. Сучасна багатофункціональна сушарка для посуду виготовлена з високоякісної сталі із хромованим покриттям. Вона захищена від корозії, що дуже важливе для такого виробу. Конструктивно передбачена можливість встановити будь-яке столове приладдя.
Сушарка вміщує великий обсяг посуду, дозволяє швидко висушити велику кількість тарілок, не займаючи багато місця. У сушарці є місце для тарілок, чашок, келихів, виделок та інших предметів. Вода з них стікає у пластиковий піддон, який дуже легко вийняти, щоб злити воду. Сушарка міцна, довговічна, проста у догляді, має привабливий зовнішній вигляд та надійну конструкцію.

Особливості:
- Підходить для приміщень із підвищеною вологістю;
- Чудово поєднується з іншими доповненнями та інтер'єром вашої кухні;
- Легко чиститься та миється;
- Сушарка виконана з хромованої сталі;
- Оснащена одним пластиковим піддоном під нижнім ярусом для стікання води;
- У бічних частинах сушарка доповнена секцією для столових приладів та гачками для склянок та чашок;
- Нековзна поверхня нижніх частин сушарки забезпечує безпечне зберігання промитих страв;
- Стильний та ергономічний дизайн.
Характеристики:
- Тип: сушарка для посуду;
- Вид: настільна або вбудована;
- Матеріал: хромована нержавіюча сталь;
- Піднос: пластиковий - 1шт під нижнім ярусом;
- Розмір – 55 х 24 х 39 см;
- Триярусна.
Комплектація:
- Сушарка - 1 шт;
- Піддон - 1шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Три |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Хромированное |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 390 мм |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 980 ₴





