НовинкаПодарок

🧡Лапшерізка ручна велика Costway Pasta Тісторозкатка, Машинка для приготування равіолі
1 010 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116745
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Лапшерізка ручна велика Costway Pasta Тісторозкатка, Машинка для приготування равіолі»
Лапшерізка 3в1 допоможе Вам швидко зробити смачну домашню локшину або легко розкачати тісто для інших відомих страв, а також стане незамінним інструментом домашнього побуту.

Особливості лапшерізки:
- Дуже проста та зручна у використанні
- Займає мало місця
- Легко чиститься
Характеристики:
- Розміри: 21х15х20см
- Спосіб встановлення: настільна
- Привід: механічний, ручний
- Кількість валів, що розкочуються: 2
- Кількість ріжучих валів: 4
- Ширина валу: 14,5см
- Регулювання товщини пласта: є
- Товщина пласта, що розкочується: 0,5-2,5мм
- Ширина нарізки локшини: 0,2 мм, 0,8 мм
- Полірування металу: дзеркальне
- Підходить для миття в посудомийній машині: ні
- Упаковка: картонна коробка 16х21х20см

Комплектація:
- валик для розкочування тіста
- валики для нарізки тіста
- насадка для приготування равіолі
- ручка
- струбцина для кріплення до столу
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Привод | Ручной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Количество валов | 2 пары |
| Ширина вала | 145 мм |
| Минимальная толщина пласта | 0.2 мм |
| Максимальная толщина пласта | 2.5 мм |
| Насадка для равиоли | Есть |
| Минимальная ширина лапши | 0.2 мм |
| Максимальная ширина лапши | 0.8 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 1 010 ₴











