НовинкаПодарок

💜Міні лампа для нігтів ультрафіолет JIADI JD-818 на 36 Вт | Для гель лаку, нарощування гелем, сушіння Біла
699 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116645
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💜Міні лампа для нігтів ультрафіолет JIADI JD-818 на 36 Вт | Для гель лаку, нарощування гелем, сушіння Біла»

Міні лампа для нігтів ультрафіолет JIADI JD-818
Лампа використовується для полімеризації штучних покриттів. Ідеальна для домашнього та професійного використання. Має стильний дизайн та компактні розміри. Дозволяє проводити як процедуру манікюру, так і педикюру. Вона призначена для полімеризації будь-яких гелів та гель-лаків.
Час полімеризації складає 2-3 хв.
У комплекті з лампою входить 4 лампочки з потужністю 9 ватів.
Технічні параметри:
- Потужність:36 Вт
- Напруга: 220-240 В, 50-60 Гц
- Система запалювання: електронна
- Кількість лампочок:4 шт. по 9 Вт, входять в комплект
- Таймер: 120 секунд
- Охолодження (вентилятор): ні
- Розміри: 17.5×9.5×22.5cm
- Вага 500 г
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | УФ лампа |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 36 Вт |
| Дополнительные функции | Выдвижное дно, Таймер |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 0.5 кг |
| Максимальное время установки таймера | 120 сек |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | |
| Количество ультрафиолетовых ламп | 4 шт |
| Таймер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





