Новинка

💜Лампа для нігтів ультрафіолет Jadi 818 на 36 Вт | Для гель лаку, нарощування гелем, сушіння Рожева
725 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Лампа для нігтів ультрафіолет Jadi 818 оснащена всім необхідним для професійного та домашнього застосування функціоналом. Завдяки наявності дна, що знімається, підходить не тільки для манікюру, але і для педикюру. Наявність такого електроприладу внесе додатковий комфорт у роботу з декорування та нарощування нігтів.
Технічні параметри:
- Потужність:36 Вт
- Напруга: 220-240 В, 50-60 Гц
- Система запалювання: електронна
- Кількість лампочок:4 шт. по 9 Вт, входять в комплект
- Таймер: 120 секунд
- Режим нескінченність: є
- Охолодження (вентилятор): ні
- Висувне дно: є
- Розміри зовнішні (+-): довжина 24 см, ширина 22 см, висота 9,5 см
- Розміри внутрішні (+- ): глибина 15 см, ширина 14 см, висота 8 см
- Вага ~1 кг
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | УФ лампа |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 36 Вт |
| Дополнительные функции | Выдвижное дно, Таймер |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 1 кг |
| Максимальное время установки таймера | 120 сек |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Розовый |
| Комплектация | |
| Количество ультрафиолетовых ламп | 4 шт |
| Таймер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 725 ₴








