
💙Дитяча парта зі стільцем "Тачки" Cars, письмовий стіл для школярів Блакитний з білим
2 045 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116581
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитяча парта зі стільцем "Тачки" Cars, письмовий стіл для школярів Блакитний з білим»
Яскрава дитяча парта обов'язково сподобається вашій дитині! Парта розфарбована яскравими нетоксичними фарбами на водній основі, яка не тьмяніє з часом. Передбачена полиця під стільницею для письмового приладдя, а зручні верхні полички допоможуть підтримувати порядок на столі. Парта та стільчик регулюються за висотою, що дозволить використовувати парту кілька років. Парта займає мало місця, тож підійде навіть для невеликих приміщень.

На стільниці парти зображення англійського алфавіту та таблиці множення, під стільницею полиця для підручників і зошитів та підставка для ніг
Характеристики:
Розмір парти:
- Розмір: 65.5 х 55 см
- Розмір стільниці: 65,5 х 39 см
- Висота стільниці: 55 - 71 см
- Висота 111 см
Вага парти: 13,8 кг
У комплекті з партою зручний стілець:
- Довжина 35 см
- Ширина 30 см
- Висота від підлоги до сидіння 31,5 - 37,5 см
Загальна вага: 14.5 кг
Розмір упаковки: 73*49*10см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Цвет | Голубой |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Комплектация | |
| Полка | 1 шт |
| Габаритные размеры монолитной парты | |
| Длина парты | 655 мм |
| Глубина парты | 550 мм |
| Длина столешницы парты | 655 мм |
| Глубина столешницы парты | 390 мм |
| Минимальная высота столешницы регулируемой парты | 550 мм |
| Максимальная высота столешницы регулируемой парты | 710 мм |
| Глубина сиденья | 300 мм |
| Высота сидения | 330 мм |
- Цена: 2 045 ₴




