
💝Дитяча парта зі стільцем "Крижане серце" Frozen Принцеси Дісней Ельза та Анна, письмовий стіл Рожевий
2 045 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116580
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💝Дитяча парта зі стільцем "Крижане серце" Frozen Принцеси Дісней Ельза та Анна, письмовий стіл Рожевий»
Дитяча шкільна парта зі стільчиком з індивідуальним малюнком Холодне серце В-77209 із зображенням героїв мультфільму сподобається вашій дитині. Сидячи за цією партою, дитина зможе зосередитися на заняттях, не відвертаючи уваги на сторонні чинники. Це дуже потрібне та важливе придбання, правильно підібрана парта допомагає сформувати правильну поставу в дитини, ця дитяча шкільна парта зі стільчиком для хлопчика з індивідуальним малюнком, Холодне серце складається зі столу та стільця, їхня висота регулюється, що дає змогу налаштувати її під зріст дитини, позаяк парта росте за висотою разом із малюком.

На стільниці парти зображення англійського алфавіту та таблиці множення, під стільницею полиця для підручників і зошитів.
Характеристики:
Розмір парти:
- Довжина 70 см
- Ширина 45 см
- Висота: 61 / 64 / 67 см
Вага парти: 13,5 кг
У комплекті з партою зручний стілець:
- Довжина 35 см
- Ширина 30 см
- Висота від підлоги до сидіння 33 см
Загальна вага: 14.5 кг
Розмір упаковки: 73*49*10см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | комплект ученический одноместный (стол + 1 стул) |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Монолитная конструкция | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Комплектация | |
| Полка | 1 шт |
| Габаритные размеры монолитной парты | |
| Длина парты | 700 мм |
| Глубина парты | 450 мм |
| Длина столешницы парты | 700 мм |
| Глубина столешницы парты | 450 мм |
| Высота столешницы парты | 640 мм |
| Минимальная высота столешницы регулируемой парты | 610 мм |
| Максимальная высота столешницы регулируемой парты | 670 мм |
| Глубина сиденья | 300 мм |
| Высота сидения | 330 мм |
- Цена: 2 045 ₴




