НовинкаПодарок

💙Дитячий ігровий намет тент для сну та ігор Dream Tents тент на ліжко для хопчиків та дівчат Синій
672 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116573
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Дитячий ігровий намет тент для сну та ігор Dream Tents тент на ліжко для хопчиків та дівчат Синій»
Дитячий намет тент для сну та ігор Dream Tents
Дитячий намет для ліжка «Зоряна мрія» Усі діти люблять намети, і тепер вони можуть мати свій власний намет-кожну ніч, коли вони лягають спати! Шатри мрії легко встановити та легко зберігати. Вони миттєво відчиняються й кріпляться до ліжка лише за кілька секунд. Вони приходять у різні дизайни-кожен із них приймає вашу уяву в пригоді в новому місці!
Характеристика:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 82x220см
- Розмір у складеному вигляді: 45х45х2,5 см
- Колір: як на картинці
- Для дітей віком 3 років і для дорослих
- Вага: 450г
Посилка містить:
1 x шатери мрії космічна пригода (Лампа не входить до комплекту)





Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 820 мм |
| Длина | 220 мм |
| Вес | 0.45 кг |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴









