
💙Інтерактивна літаюча іграшка гелікоптер Astronaut з підсвіткою
635 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116544
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Інтерактивна літаюча іграшка гелікоптер Astronaut з підсвіткою»
Літаюча гелікоптер іграшка Astronaut

Літаюча гелікоптер іграшка Astronaut
Літаюча гелікоптер іграшка в формі астронавта ідеально підійде для подарунка дітям. У включеному режимі у астронавта загоряються очі. Працює від акумулятора.

Літаючий астронавт - найпопулярніша радіокерована іграшка. Це новітнє мистецтво в міні радіокерованих моделях має подвійні лопаті, що обертаються в протилежних напрямках, які забезпечують підіймання та додаткову стабільність. Літаючий астронавт також висвітлює кімнату яскравим світлом. Це особливо ефективно виглядає в темній кімнаті. Астронавт так само поставляється з інтегрованим підвищеної ємності акумулятором, який дозволяє разовий політ протягом 8 хвилин, попередньо зарядивши його 20-30 хвилин.


- USB кабель для зарядки
- матеріал: міцний, ударостійкий антиалергенний пластик
- сенсорне управління долонею
- час зарядки: 20-30 хвилин
- Розміри: 14 х 4.5 х 15.5 см

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Робот |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет корпуса | Синий |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 140 мм |
- Цена: 635 ₴








