
🔥Електробритва VGR Professional Men's Shaver V-390 Green бритва для професійного гоління
606 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116510
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Електробритва VGR Professional Men's Shaver V-390 Green бритва для професійного гоління»
Електробритва VGR Professional Men's Shaver V-390 Green — стильна та зручна бритва для професійного догляду
З електробритовою VGR Professional Men's Shaver V-390 Green ви отримаєте надійний і зручний пристрій для стриження й гоління, який легко поміщається в кишені або сумці завдяки своєму ультратонкому корпусу. Насолоджуйтеся плавним і тихим обрізанням завдяки шумозаглушенню й потужному двигуну.
Особливості:
-
Портативний і компактний: Товщина всього приблизно 1,5 см робить цю бритву ідеальним супутником у подорожах.
-
USB-перезарядка: Машинку можна швидко зарядити за допомогою USB-кабелю, що робить її зручною й безпечною для використання в будь-який час і в будь-якому місці.
-
Несна сітка для ножів: Поршнева бритва із сіткою для ножів апертурою 0,3 мм гарантує гладке стриження будь-якої бороди.
-
Висувний тример: Витягуючи тример, ви отримуєте можливість підрівняти бороду, віскі та інше довге волосся.
Технічні характеристики:
- Матеріал: ABS
- Потужність: 5 Вт
- Ємність акумулятора: 600 мА·год
- Вхідна напруга: 5 В/1 А
- Час заряджання: 8 годин
- Час використання: приблизно 45 хвилин
- Способ зарядки: Type-C
- Розмір: 94х57х17 мм
- Розмір упаковки: 130х73х42 мм
- Вага упаковки: 210 г
Поради щодо гоління:
- Для найкращих результатів рекомендується голитися на сухій шкірі обличчя.
- Рухайте бритву вперед і назад проти росту бороди для гладкого й безпечного стриження.
Комплектація:
- 1 * Електробритва
- 1 * Захисний ковпачок
- 1 * Сітка для запасних ножів
- 1 * Щітка для чищення
- 1 * Кабель для зарядки Type-C
- 1 * Інструкція користувача












| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Тип электробритвы | сеточная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 45 мин |
| Защитная крышка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Глубина | 17 мм |
| Вес | 0.076 кг |
- Цена: 606 ₴










