
❤️Жіночий лаковий гаманець Balisa з натуральної шкіри на кнопці, дизайн рептилія B152-572
1 130 ₴
- В наличии
- Код: AAA-116316
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Жіночий лаковий гаманець Balisa з натуральної шкіри на кнопці, дизайн рептилія B152-572»
Жіночий лаковий гаманець з натуральної шкіри BALISA
Прямокутна ділова модель на блискавці у фурнітурі під "срібло" та з логотипом бренду на передній частині, елегантний модний аксесуар для ефектних леді.Шикарний якісний шкіряний гаманець – бренд Balisa.
У гаманця великі відділення для купюр та безліч кишеньок. Усередині перегородки також із високоякісної шкіри! На звороті гаманця - велике зручне відділення - візитниця та відділення для купюр! Гаманець із високоякісної, натуральної шкіри, красивого, насиченого бордового кольору.

Коротко про товар:
- Колір: бордо, темний бордо
- Матеріал: натуральна шкіра
- Застібка: кнопка
- Розмір: 19*10*3 см
Наявність бажаного кольору уточнюйте перед замовленням! Ціна вказана за 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Balisa |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кошелек |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Лаковая |
| Цвет | Бордовый |
| Застежка | Кнопки, Молния |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество прозрачных отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 130 ₴





