НовинкаПодарок

🌟Універсальний світильник на сонячній панелі із датчиком руху Solar Led Wall Light 1200mAh
360 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116265
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🌟Універсальний світильник на сонячній панелі із датчиком руху Solar Led Wall Light 1200mAh»
Універсальний світильник на сонячній панелі із датчиком руху Solar Led Wall Light

Переваги Solar Powered LED Wall Light:
- Не вимагає батарей та підзарядки;
- Працює від сонячного світла;
- Утримується завдяки реакції на рух;
- Зручний і простий монтаж;
- Не піддається атмосферним впливам (дощ, сніг, вітер тощо);
- Компактний та легкий;
- Стильний зовнішній вигляд.
Світильник захищений від впливу пилу та спеки, а високий рівень вологозахисту (IP65) дозволяє встановлювати його просто неба. Легко встановлюється у зручному для Вас місці за допомогою шурупів (у комплекті) та не вимагає жодної проводки.

Характеристики:
- Тип елемента: сонячні лампи;
- Матеріал: пластик;
- Літійна батарея: 1200mAh, 3.7V
- LED потужність: 0,2W, 5000K-5500K
- Джерело живлення: сонячна батарея;
- Джерело світла: Світлодіодні лампи;
- Сонячна панель: 0.55W, 5.5V;
- Тип установки: настінний;
- Розміри: 124 * 48 * 96 мм;
- Датчик руху 3-5 метрів, 120 градусів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светильник |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения лестниц, Для освещения террас и балконов, Для освещения входных дверей и ворот, Для освещения крыльца, Для освещения навесов и беседок |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип питания | Аккумулятор, Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Емкость аккумулятора | 1200 мА/ч |
| Размеры | |
| Длина | 9.6 см |
| Высота | 12.4 см |
| Ширина | 4.8 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Датчик движения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴





