
🧡Портативна сонячна автономна система YOBOLIFE Solar Digital Kit LM-3605, сонячна панель, ліхтар, 3 лампи
1 097 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116254
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Портативна сонячна автономна система YOBOLIFE Solar Digital Kit LM-3605, сонячна панель, ліхтар, 3 лампи»
Портативна сонячна автономна система YOBOLIFE Solar Digital Kit LM-3605
Система автономного освітлення YOBOLIFE Solar Digital Kit створена для повністю незалежної роботи за відсутності електроенергії. Цей комплект покриває всі основні потреби при стабілізації чи аварійних відключеннях світла. Навіть без наявності електроенергії в мережі у Вас буде доступ до зарядки гаджетів (вбудований Powerbank), зможете висвітлити свій будинок діодними лампочками і вбудованими в корпус динамічними ліхтарями. Цей набір незамінний у нинішніх умовах.
Комплект із сонячною панеллю YOBOLIFE Solar Digital Kit є док-станцією для зарядки різних гаджетів, забезпечення аварійного освітлення. Система працює на літій-іонних акумуляторах, які можна заряджати як від сонячної панелі, так і від мережі 220 В. У комплект входить кабель USB із різними перехідниками для заряджання всіх популярних пристроїв.

Перевагою даної моделі є досить висока ємність акумуляторів для такого типу пристроїв – 6000 mAh , цього цілком достатньо для тривалого використання. У режимі освітлення однією лампочкою автономність досягає 25 годин безперервного використання.
Для повного заряджання акумуляторів від мережі потрібно 4-6 годин. Також безперечною перевагою є сонячна панель, яка стане додатковим джерелом живлення при тривалих відключення електроенергії.

Роз'єми:
- Для сонячної панелі;
- USB роз'єм: 1 шт;
- Роз'єм для ламп 6В: 3 шт;
- Для заряджання від мережі.

Характеристики:
- Тип акумулятора: літієві акумулятори (вбудовані)
- Потужність: 100 Вт;
- Напруга входить: АС 110-240, 50-60 Гц;
- Напруга на виході USB: 5V 1.0A;
- Час заряджання від мережі: 4-6 годин;
- Час зарядки від сонячної панелі (6V 4W): 10-12 годин;
- Час роботи при використанні 1-ї лампочки: 25 годин;
- Час роботи під час використання двох ламп: 12 годин;
- Час роботи під час використання трьох ламп: 8 годин.
- Робоча температура: -35 до +45 градусів;
- Індикатор рівня заряду: є;
- FM-радіо, MP3/MP4: ні;
- Розмір блоку: 290 х 95 х 190 мм;
- Довжина шнура панелі: 3 м;
- Довжина шнура від лампи: 3 м;
- Вага 1,2 кг.
Комплектація:
- Станція живлення YOBOLIFE Solar Digital Kit;
- Сонячна панель;
- LED лампи: 3 шт (3V 3W).;
- USB зарядний кабель із перехідниками для зарядки гаджетів;
- Інструкція з експлуатації;
- Заводська упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 6000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | DC |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда, LED лампа |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 190 мм |
| Вес | 1200 г |
| Основные | |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество панелей | 1 шт. |
| Время работы | 25 годин |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Время заряда аккумулятора | 6 час |
| Крепление | Универсальное |
- Цена: 1 097 ₴








